Energy5 / Aktualności / Wyślij zdjęcie i wygraj elektronarzędzia!
Wyślij zdjęcie i wygraj elektronarzędzia!

Wyślij zdjęcie i wygraj elektronarzędzia!

Nowy rok to dobry moment, aby podziękować za zaufanie i pracę z konstrukcjami Energy5! Specjalnie dla Klientów naszej firmy przygotowaliśmy konkurs fotograficzny “Konstrukcje fotowoltaiczne Energy5 w obiektywie”.

Wystarczy przesłać zdjęcie konstrukcji wolnostojącej, dachowej, elewacyjnej lub autobox produkcji Energy5 (z modułami lub bez), a my nagrodzimy najbardziej oryginalne i kreatywne zdjęcie. 

Do zgarnięcia 3 nagrody główne i aż 6 wyróżnień – a jest o co walczyć! W puli nagród znajdują się elektronarzędzia firmy DEWALT, które idealnie sprawdzą się przy montażu konstrukcji Energy5. Dodatkowo dla sześciu kolejnych laureatów przygotowaliśmy zestawy NEO TOOLS z kluczem dynamometrycznym!

Przejrzyj zdjęcia z wykonanych realizacji i zdecyduj, które z nich wywalczy dla Ciebie nagrodę! Wybierz jedną lub kilka fotografii, przedstawiających konstrukcje fotowoltaiczne produkcji Energy5 i wyślij formularz zgłoszeniowy.

Nie zwlekaj z decyzją – zgłoszenia przyjmujemy od 24 stycznia (godz. 10:00) do 25 lutego (godz. 24:00) 2022 za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Pamiętaj – każde wysłane zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.

👉👉👉 Poznaj szczegóły konkursu i wyślij formularz zgłoszeniowy

24.01.2022
Do góry