Energy5 / Aktualności / ZA NAMI SIÓDMA EDYCJA RENEXPO POLAND
ZA NAMI SIÓDMA EDYCJA RENEXPO POLAND

ZA NAMI SIÓDMA EDYCJA RENEXPO POLAND

Za nami 7 Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej Renexpo Poland 2017.

Nasza firma po raz pierwszy jako wystawca uczestniczyła w tej prestiżowej imprezie, określanej przez ekspertów i odwiedzających jako jedno z największych i najważniejszych wydarzeń z branży OZE w naszym kraju.

Stoisko Energy5 podczas imprezy odwiedziło kilkuset gości, którzy mieli okazję zapoznać się kompleksową z ofertą firmy oraz porozmawiać na temat nowych rozwiązań i trendów obowiązujących na rynku.

Bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających cieszył się zaprezentowany na stoisku model konstrukcji przeznaczonej do budowy instalacji BiPV. Ponadto wielu gości zaintrygowało rozwiązanie dedykowane dla instalacji naziemnych, które swój debiut miało właśnie na targach. SSM – to system szybkiego montażu elementów konstrukcji, którego zastosowanie ma ułatwić i przyspieszyć budowę instalacji naziemnych.

Na stoisku Energy5 obecni byli również przedstawiciele naszego partnera firmy ArcerolMittal, którzy pod hasłem „Magnelis® Day” przeprowadzili prezentację nowej innowacyjnej powłoki antykorozyjnej, która jest wykorzystywana przy produkcji naszych konstrukcji.

Dużym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się także wydarzenia merytoryczne. Podczas „Forum PV” uwagę wielu uczestników przyciągnęła prezentacja przeprowadzona przez Cezarego Rutkowskiego, przedstawiciela Energy5, dotycząca kwestii obowiązujących norm oraz przepisów prawa, które należy spełnić podczas budowy instalacji fotowoltaicznej.

20.12.2017
Do góry