Energy5 / Aktualności / Wyróżnienie w rankingu Gazele Biznesu 2021 dla Energy5
Wyróżnienie w rankingu Gazele Biznesu 2021 dla Energy5

Wyróżnienie w rankingu Gazele Biznesu 2021 dla Energy5

Energy5 – gostyniński producent konstrukcji fotowoltaicznych, otrzymał wyróżnienie od Redakcji „Puls Biznesu” i znalazł się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP!

Obecność Energy5 w rankingu Gazele Biznesu oznacza, że firma cieszy się bardzo dobrą kondycją finansową, rozwija się, a jej działalność jest transparentna!

Gazele Biznesu to najstarszy i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r.  Jego jasne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu decydują wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

Energy5 jest wiodącym producentem i dostawcą systemów mocowań do modułów fotowoltaicznych, działającym prężnie na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.

Nasze roczne moce produkcyjne wynoszą aż 1300 MW, które osiągamy dzięki dwóm własnym parkom maszynowym, wyposażonym w 6 zautomatyzowanych linii produkcyjnych. Bogaty portfel zrealizowanych już projektów, obejmujący ponad 2500 MW wyprodukowanych systemów mocowań, przyczynił się do dynamicznego rozwoju i rozbudowy firmy.

Przewagę na rynku zapewniają nam indywidualne projekty konstrukcji, liczne innowacje produktowe oraz zawansowane badania laboratoryjne, przeprowadzane w wiodących jednostkach badawczych. Jesteśmy prekursorem badań konstrukcji fotowoltaicznych – szczególnie w zakresie ich korozyjności. 

Nasz zespół liczy ponad 150 pracowników: doświadczonych inżynierów, sprzedawców, pracowników działu R&D i administracji oraz pracowników produkcyjnych. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników realizujemy wyjątkowe projekty, które napędzają produkcję energii odnawialnej!

Dziękujemy!

31.01.2022
Do góry