Energy5 / Aktualności / Spółka Energy5 dołączyła do walki z epidemią koronawirusa
Spółka Energy5 dołączyła do walki z epidemią koronawirusa

Spółka Energy5 dołączyła do walki z epidemią koronawirusa

Dołączyliśmy do walki z epidemią koronawirusa i przekazaliśmy Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Płocku środki do dezynfekcji, maseczki, a także koce, pościele i prześcieradła. Wierzymy, że nasza inicjatywa przyczyni się do zaspokojenia bieżących potrzeb, wskazanych przez szpital.

Stanęliśmy w obliczu wielkiego wyzwania, jakim jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się epidemii (COVID-19). Na froncie, w walce o powstrzymanie tej epidemii, są lekarze, laboranci i ratownicy medyczni, dlatego zjednoczmy się i w miarę możliwości wspomóżmy Szpital Wojewódzki w Płocku. Zasady przekazywania darowizn zostały opisane na stronie szpitala, na której znajdują się również telefony kontaktowe. Liczy się każda pomoc, która może ocalić zdrowie i życie personelu oraz pacjentów szpitala.

W trosce o naszych pracowników, wdrożyliśmy środki zabezpieczające we własnym zakładzie. Nieustannie dbamy o to, aby zminimalizować ryzyko zarażeń wirusem. Wprowadzone zabezpieczenia ograniczają wpływ pandemii na działalność firmy, przyczyniając się do ciągłości jej działania.

Zarząd Spółki Energy5

31.03.2020
Do góry