Energy5 / Aktualności / Premiera systemu AERO S – podwyższonego na targach ENEX
Premiera systemu AERO S – podwyższonego na targach ENEX

Premiera systemu AERO S – podwyższonego na targach ENEX

Już w dniach 8-9 marca 2023 kieleckie targi będą gościć pasjonatów branży OZE, wśród których nie zabraknie Energy5. Tegoroczna edycja targów będzie przełomową, 25. odsłoną ENEXu, na którą przygotowaliśmy premierę nowego systemu fotowoltaicznego.

Mowa o kolej odsłonie aerodynamicznej konstrukcję na dach płaski – AERO S – podwyższonego. Wdrożona nowość to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie instalatorów w zakresie dostawy bezpiecznych i uniwersalnych konstrukcji do mocowania dużych modułów fotowoltaicznych na dachach płaskich. Opracowaliśmy systemy na podwyższonej konstrukcji, które pozwalają zachować 10-centymetrową odległość pomiędzy ramą modułu a powierzchnią dachu. W systemach zastosowano indywidualnie zaprojektowane profile AERO. Specjalne łączenie przegubów profili umożliwia regulowanie obrotu w zakresie precyzyjnego przylegania do płaszczyzny modułu.
Na stoisku Energy5 zaprezentuje również nowatorską konstrukcję PV podążającą za słońcem – tracker fotowoltaiczny! Jeżeli poszukujesz innowacyjnych rozwiązań, w tym takich, które zwiększą uzyski z energii słonecznej nawet do 30 %, zapraszamy na stoisko G23/1 do hali G!


Godziny otwarcia targów:
8-9 marca 2023: 9:00 – 17:00

Wstęp na teren jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

23.02.2023
Do góry