Energy5 / Aktualności / Pracownicy Energy5 w gościnnych progach Hotelu Skansen
Pracownicy Energy5 w gościnnych progach Hotelu Skansen

Pracownicy Energy5 w gościnnych progach Hotelu Skansen

W ostatni majowy weekend w Hotelu Skansen w Sierpcu odbyło się spotkanie integracyjne pracowników firmy Energy5.

Tuż przed godziną 14.00 w hotelowym kompleksie zameldowała się sześćdziesięcioosobowa grupa uczestników. Po wspólnym obiedzie atrakcjom i sportowej rywalizacji nie było końca.

Na początku większość gości udała się na boisko, gdzie zostały rozegrane mecze piłki nożnej pomiędzy przedstawicielami załogi, a zarządem firmy. Na tych, którzy wybrali inną formę aktywności w hotelowym Folkbarze czekała kręgielnia, bilard oraz zawody na nieco mniejszej murawie – czyli popularne piłkarzyki. Po zmaganiach sportowych wszyscy chętni mieli czas na odnowę i relaks w hotelowym basenie, strefie saun oraz jacuzzi.

Wieczorem podczas wspólnej kolacji cała grupa biesiadowała bawiąc się w rytmach muzyki oraz przy wokalnych występach uczestników spotkania podczas karaoke.

W sobotę po śniadaniu goście wraz z przewodnikiem udali się na szlak Muzeum Wsi Mazowieckiej. Po podróży do przeszłości, spotkaniu z obrzędami i historią wsi mazowieckiej oraz po objedzie w Restauracji Regionalnej przyszedł czas na pożegnanie z gościnnymi progami Hotelu Skansen.

28.05.2018
© 2023 Wszelkie pawa zastrzeżone Energy5.
Do góry