Energy5 / Aktualności / Największa inwestycja Energy5 na Węgrzech
Największa inwestycja Energy5 na Węgrzech

Największa inwestycja Energy5 na Węgrzech

Trwa rozbudowa inwestycji fotowoltaicznej na Węgrzech. Wybudowane w ubiegłych latach farmy o mocy 26,5 MW zostaną uzupełnione o kolejne konstrukcje projektu i produkcji Energy5.

W ramach realizowanego zadania nasza firma dostarczy w tym roku kolejne konstrukcje wsporcze pod budowę elektrowni fotowoltaicznej o łącznej mocy około 42 MW. Do budowy zostaną wykorzystane systemy wolnostojące Energy5, m.in. konstrukcje wbijane 4xH, wykonane ze stali czarnej S320 / S390 z innowacyjną powłoką Magnelis®. Systemy nią pokryte cechują się zdecydowanie wyższą odpornością na korozję – jest to najlepsze rozwiązanie pod względem zarówno jakościowym, jak i kosztowym.

Istotnym etapem inwestycji, wpływającym na długoletnią i bezproblemową eksploatację farmy, jest przeprowadzenie prób wyrywania pali konstrukcyjnych. Energy5 posiada wyspecjalizowany zespół i sprzęt, niezbędny do przeprowadzania właśnie takich testów, które pozwalają na dobranie optymalnego sposobu montażu, dostosowanego do warunków geotechnicznych oraz stref wiatru i śniegu.

Dobór odpowiedniego systemu dla naszego Inwestora został poprzedzony badaniami terenowymi, które polegały na przeprowadzeniu analizy warunków geotechnicznych oraz na rozpoznaniu ewentualnych utrudnień.

Atutem naszych produktów jest jakość i bezpieczeństwo, co potwierdza pierwszy w Polsce dokument wydany przez Instytut Techniki Budowlanej – Krajowa Ocena Techniczna. Tworzymy gotowe systemy mocowań modułów fotowoltaicznych, dokonując badań wszystkich elementów złącznych.  Przeprowadzane badania potwierdzają deklarowany poziom właściwości użytkowych.

Zainteresowały Cię rozwiązania Energy5? A może chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszych realizacji? Skontaktuj się z nami biuro@energy5.pl

06.07.2020
Do góry