Energy5 / Aktualności / GREENPOWER 2023 – produkty Energy5 nagrodzone Złotymi Medalami!
GREENPOWER 2023 – produkty Energy5 nagrodzone Złotymi Medalami!

GREENPOWER 2023 – produkty Energy5 nagrodzone Złotymi Medalami!

Nie da się zaprzeczyć – zakończone w ostatnim tygodniu targi GREENPOWER 2023 były dla Energy5 bardzo intensywne! Dziękujemy za tak liczne zainteresowanie naszym stoiskiem i długie rozmowy przy kawie, które niezmiennie są dla nas inspiracją. Nasze doświadczenie pokazuje, że trudno o lepszą komunikację, niż ta twarzą w twarz – to dzięki Wam, naszym Klientom, możemy stale rozwijać swoją ofertę produktową!

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich z dumą prezentowaliśmy produkty, w które nasi najlepsi inżynierowie włożyli setki godzin pracy. Zarówno tracker fotowoltaiczny, czyli konstrukcja naziemna podążająca za słońcem, jak i podwyższona wersja aerodynamicznego systemu na dach płaski, budziły wśród zwiedzających ogromną ciekawość. Nic więc dziwnego, że te innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne zyskały uznanie także wśród ekspertów Grupy MTP, którzy nagrodzili je Złotymi Medalami.

Zmotywowani do działania oczekujemy udziału w kolejnych targów branży odnawialnych źródeł energii, o których będziemy informować na bieżąco!

Zobacz krótką wideorelację z targów!

22.05.2023
Do góry