Energy5 / Aktualności / Energy5 znów w rankingu Gazele Biznesu!
Energy5 znów w rankingu Gazele Biznesu!

Energy5 znów w rankingu Gazele Biznesu!

Miło nam podzielić się informacją, że kolejny rok z rzędu spółka Energy5 została wyróżniona w organizowanym od 2000 roku przez dziennik „Puls Biznesu” rankingu Gazele Biznesu.

Analitycy najstarszego w Polsce rankingu małych i średnich przedsiębiorstw, bazując na wynikach finansowych spółek, typują firmy, wyróżniające się największym potencjałem. Z radością spoglądamy na wyniki rankingu, które wskazują, że obrana przez nas strategia, proponowane rozwiązania biznesowe, a także szeroka oferta produktowa skutecznie przyczyniają się do ciągłego rozwoju spółki. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z uznania naszej firmy za jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się na polskim rynku, co świadczy o wysokiej efektywności działania i sukcesie firmy.

Energy5 działa w branży odnawialnych źródeł energii nieprzerwanie od 9 lat. Nasza misja obejmuje dostarczenie na rynek najlepszej jakości systemów mocowań modułów fotowoltaicznych. Własny dział projektowy oraz 2 zakłady produkcyjne, wyposażone w 7 zautomatyzowanych linii produkcyjnych sprawiają, że działamy niezależnie, zapewniając sobie swobodę w tworzeniu indywidualnie dopasowanych konstrukcji PV.

12.02.2024
Do góry