Energy5 / Aktualności / Energy5 wystawi się na tegorocznych targach GREENPOWER
Energy5 wystawi się na tegorocznych targach GREENPOWER

Energy5 wystawi się na tegorocznych targach GREENPOWER

Blisko 200 wystawców zgromadzi się już niebawem na Międzynarodowych Targach Poznańskich! W dniach 16-18 maja 2023 roku odbędą się wyczekiwane przez całą branżę odnawialnych źródeł energii targi GREENPOWER w Poznaniu, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród zwiedzających. Wśród licznych firm, pokazujących swoją ofertę na targach, znajdzie się także Energy5.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin! Będziemy czekać na Was na stoisku 14 w pawilonie 7A! 

Po sukcesie, za jaki uznaliśmy nasz udział  w targach Solar Energy Expo w Nadarzynie oraz targach ENEX w Kielcach, naładowaliśmy się pozytywną energią. Dziesiątki spotkań, godziny rozmów sprawiły, że już nie możemy doczekać się spotkań z naszymi obecnymi i potencjalnymi klientami. Na GREENPOWER zaprezentujemy 2 innowacyjne produkty Energy5, które zostały nagrodzone Złotym Medalem Grupy MTP! Wśród nich jest podbijający rynek tracker fotowoltaiczny, który pozwala generować nawet do 30% większe uzyski energii elektrycznej.

Na stoisku Energy5 znajdzie się także podwyższony system aerodynamiczny na dachy płaskie. Jego największą zaletą jest 10-centymetrowa przerwa między powierzchnią modułu a połacią dachu, która zapewnia lepszą cyrkulację powietrza oraz lepszą ochronę przewodów, co ostatecznie przekłada się na spełniania wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego.

05.05.2023
Do góry