Energy5 / Aktualności / Energy5 wyróżniona w rankingu Gazel Biznesu!
Energy5 wyróżniona w rankingu Gazel Biznesu!

Energy5 wyróżniona w rankingu Gazel Biznesu!

Z przyjemnością informujemy, że firma Energy5 po raz kolejny dołączyła do zaszczytnego grona spółek wyróżnionych w rankingu Gazele Biznesu, który nieprzerwanie od 2000 roku organizowany jest przez dziennik „Puls Biznesu”.

Gazele Biznesu to pierwszy i najbardziej prestiżowy ranking w Polsce, którego analitycy, bazując na wynikach finansowych spółek, selekcjonują najbardziej obiecujących przedsiębiorców z sektora MŚP. Cieszymy się, że nasz strategia biznesowa, inwestycje w badania i rozwój, a także wdrażane innowacje przyczyniają się do ciągłego rozwoju firmy. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z uznania naszej firmy za jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się na polskim rynku, co świadczy o wysokiej efektywności działania i sukcesie firmy.
Energy5 jest spółką, która od 8 lat prężnie działa na rynku odnawialnych źródeł energii. Naszą misją jest dostarczanie na rynek najbezpieczniejszych i najtrwalszych konstrukcji do montażu modułów fotowoltaicznych. Oferowane przez nas rozwiązania technologiczne zostały każdorazowo przebadane w wiodących jednostkach badawczych, a własny park maszynowy, znajdujący się w centralnej części Polski, daje nam ogromną swobodę projektową i pozwala na bardzo sprawną realizację zleceń.

14.03.2023
Do góry