Energy5 / Aktualności / Energy5 wspiera lokalne inicjatywy sportowe
Energy5 wspiera lokalne inicjatywy sportowe

Energy5 wspiera lokalne inicjatywy sportowe

W zdrowym ciele zdrowy duch – w Energy5 wiemy, że aktywność fizyczna pozytywnie wpływa nie tylko na kondycję, ale także na dobre samopoczucie człowieka. Podążając za tą ideą chętnie angażujemy się w lokalne inicjatywy promujące ruch jako sposób na spędzanie wolnego czasu.

Ostatni tydzień stał pod znakiem biegów – zostaliśmy oficjalnym sponsorem Ogólnopolskiego Biegu „Gostynińska Piątka”, który odbył się 14 maja, z kolei 20 maja w Brześciu Kujawskim, w którym znajduje się oddział Energy5, wsparliśmy finansowo organizację IX Memoriału im. Czesława Wasielewskiego.

Nie samymi biegami człowiek żyje! Pasją wielu naszych pracowników jest piłka nożna, dlatego podjęliśmy się stworzenia firmowej drużyny piłkarskiej. Taka forma integracji i zdrowej rywalizacji stanowi świetną odskocznię od codziennych obowiązków i pozwala zredukować nagromadzony stres. 

Wyjątkowo ważny jest dla nas także rozwój młodych talentów, co realizujemy poprzez sponsorowanie działań Akademii Wisły Płock – przeczytaj więcej w artykule.

24.05.2023
Do góry