Energy5 / Aktualności / Energy5 wspiera 30. finał WOŚP!
Energy5 wspiera 30. finał WOŚP!

Energy5 wspiera 30. finał WOŚP!

Cele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od 30 lat pozostają niezmienne – są nimi ochrona zdrowia i życia osób chorych, które fundacja realizuje poprzez zakup aparatury medycznej do polskich szpitali. Dla organizatorów równie ważne jest także działanie na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

Kojarzony zazwyczaj ze zbiórkami pieniędzy do papierowych puszek Finał WOŚP to dzisiaj znacznie więcej – coraz częściej lokalne grupy zajmują się inicjowaniem wydarzeń rozrywkowych, z których dochód przeznaczany jest na rzecz fundacji. Do obchodów 30. Finału dołączyła także spółka Energy5. Razem z naszymi pracownikami mieliśmy okazję dołożyć cegiełkę do tegorocznej zbiórki na poprawę standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. 

Turniej Halowej Piłki Nożnej 

Pieniądze dla WOŚP można wybiegać! Reprezentacja dziesięciu zawodników – pracowników Energy5 – wzięła udział w III Turnieju Halowej Piłki Nożnej w Zawidzu. Sobota 22 stycznia obfitowała w sportowe emocje – zawodnicy po raz pierwszy w firmowych barwach pokazali swoje piłkarskie umiejętności. Wpisowe każdej z drużyn, biorących udział w turnieju, zostały przekazane do lokalnego sztabu WOŚP.

Off Roadowy 30. Finał WOŚP

Off road to sport dla osób uwielbiających jazdę po nieutwardzonych, błotnistych drogach. Zmagania w trzech kategoriach przeprowadzono w niedzielę 30 stycznia 2022 roku. Organizatorzy imprezy zapewnili uczestnikom dodatkową atrakcję – licytację, z której środki zostały przekazane na rzecz WOŚP. Właśnie na tę okazję przygotowaliśmy przedmiot, który przyda się każdemu wiernemu fanowi motoryzacji.

Najwyższe standardy

Jako producent konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne doskonale wiemy, jak istotne jest korzystanie z najwyższej jakości sprzętu. Właśnie o to dla licznego grona osób chorych walczy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Z radością będziemy podejmować się kolejnych działań, które sprawią, że Orkiestra zagra do końca świata (i jeden dzień dłużej!).

Deklarowana kwota 30. Finału to na dzień 1 lutego 2022 roku aż ponad 136 milionów złotych!

31.01.2022
Do góry