Energy5 / Aktualności / Energy5 w gronie laureatów prestiżowego rankingu
Energy5 w gronie laureatów prestiżowego rankingu

Energy5 w gronie laureatów prestiżowego rankingu

Energy5 znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Spółka zajęła 22 pozycję w Rankingu Diamenty Forbesa 2023 wśród 2450 nagrodzonych średnich firm w województwie mazowieckim. Gostyniński producent konstrukcji fotowoltaicznych trafił również do pierwszej setki rankingu na liście ogólnopolskiej w kategorii średnich firm i objął 62 pozycję rankingu.

Diamenty Miesięcznika Forbes to coroczny tytuł przyznawany dla firm, które w trzech ostatnich latach najskuteczniej zwiększały swoją wartość. W rankingu ocenie podlegały m.in. wyniki finansowe, wartość majątku oraz wiarygodność płatnicza. Prestiżowe wyróżnienie przyznane Energy5 dowodzi skuteczności w budowaniu silnej i wiarygodnej marki, która systematycznie zwiększa wartość biznesu. To również potwierdzenie, że firma jest godna zaufania i doskonale funkcjonuje nawet w czasach globalnego kryzysu ekonomicznego.

Dziękujemy wszystkim kontrahentom i współpracownikom za dotychczasową współpracę oraz za zaufanie, jakim obdarzają nas Państwo powierzając nam realizację wielomegawatowych projektów.

31.01.2023
Do góry