Energy5 / Aktualności / Energy5 w czołówce Diamentów Forbesa 2024
Energy5 w czołówce Diamentów Forbesa 2024

Energy5 w czołówce Diamentów Forbesa 2024

Spółka Energy5 kolejny rok z rzędu odnosi sukces i zajmuje wysoką pozycję rankingu Diamenty Forbesa 2024. Firma założona w 2015, jako podmiot o przychodach przekraczających 250 mln rocznie, zajęła 21 miejsce w województwie mazowieckim oraz 59 na liście krajowej. Wyniki opublikowano w najnowszym wydaniu miesięcznika Forbes Polska – na liście znalazło się ponad 16 tysięcy firm z całej Polski.

Energy5 kładzie ogromny nacisk nie tylko na najwyższą jakość oferowanych produktów, ale także na ich innowacyjność. Spółka jako pierwsza aktywnie stawia farmy fotowoltaiczne, oparte na systemach podążających za słońcem, które aż do 30% zwiększają uzyski energii elektrycznej instalacji PV. W kręgu zainteresowań firmy jest także stałe rozwijanie oferty konstrukcji wsporczych na dachy płaskie oraz skośne. Efektem intensywnych prac stały się premiery podwyższonych systemów dachowych, zapewniających lepszą cyrkulację powietrza oraz ochronę przewodów. Ofertę spółki oraz nowości produktowe producent przedstawia na największych w kraju targach branży odnawialnych źródeł energii – w Nadarzynie, Kielcach i Poznaniu, a także na targach Solar Solutions w Düsseldorfie.

Najbliższe wydarzenie, na którym pojawią się przedstawiciele Energy5, to organizowane w dniach 23-25 kwietnia 2024 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich targi GREENPOWER.

Diamenty Forbesa to prestiżowy ranking, wyłaniający spośród polskich przedsiębiorców najszybciej rozwijające się firmy. Nagrody przyznawane są w 3 kategoriach przychodów: ·od 5 do 50 mln zł, od 50 do 250 mln zł oraz powyżej 250 mln złotych. Jest to jeden z najbardziej obiektywnych rankingów w kraju, tworzonych na podstawie przychodów z 3 ostatnich lat działalności firmy. Przyznane wyróżnienie to nie tylko prestiż – zajmowana na liście pozycja jest swego rodzaju gwarantem stabilności spółki jako potencjalnego partnera biznesowego.

21.02.2024
Do góry