Energy5 / Aktualności / Energy5 uczestnikiem I edycji Targów Re-energy
Energy5 uczestnikiem I edycji Targów Re-energy

Energy5 uczestnikiem I edycji Targów Re-energy

Za nami pierwsza edycja Targów Re -energy. W dniach 11-13 października 2018 warszawskie Centrum Expo XXI było miejscem spotkań przedstawicieli branży OZE zarówno z Polski jak i z zagranicy. Pomimo, kameralnego charakteru imprezy, cieszyła się ona niezwykle dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Pierwszy dzień Targów stał pod znakiem debat m.in. na temat przyszłości polskiej fotowoltaiki. Pomimo, że uczestnikom panelu nie udało się znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na pytanie „dokąd zmierza polska fotowoltaika”, to wszyscy byli zgodni, że branża PV odegra w najbliższych latach ogromną rolę w polskiej energetyce.

Drugi dzień imprezy również obfitował w wydarzenia towarzyszące. Podczas VII Międzynarodowej Konferencji Fotowoltaiki, która przyciągnęła gości zarówno z Polski jak i zagranicy, przedstawiono perspektywy rozwoju dla branży zarówno w Polsce jak i na świecie. W trakcie konferencji uwaga uczestników koncentrowała się przede wszystkim na dużych instalacjach jednak nie pominięto również tematyki prosumenckiej.

Podczas targów na stoisku Energy5 zaprezentowana została kompleksowa oferta firmy obejmująca: konstrukcje naziemne, systemy przeznaczone na dachy płaskie oraz skośne, konstrukcje autobox oraz cieszący się coraz większym zainteresowaniem system elewacyjny (BIPV).

19.10.2018
Do góry