Energy5 / Aktualności / Energy5 sponsorem Wisły Płock
Energy5 sponsorem Wisły Płock

Energy5 sponsorem Wisły Płock

Spółka Energy5 rozpoczęła współpracę sponsorską z Wisłą Płock, mającą na celu wsparcie klubowej Akademii. Umowa została zawarta na sezon 2022/2023. Firma zyskała tytuł Partnera klubu, logo marki Energy5 będzie widoczne na terenie stadionu, jak również w klubowych kanałach komunikacji.

Wisła Płock to klub piłkarski, założony w 1947 roku. Na swoim koncie ma zdobycie Pucharu oraz Superpucharu Polski, co przypadło na rok 2006. Dwa lata później zespół do lat siedemnastu zdobył młodzieżowe mistrzostwo Polski.

Od sezonu 2016/2017 Wisła Płock nieprzerwanie występuje na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce, a w minionych rozgrywkach zajęła szóste miejsce w tabeli.

Gorąco zachęcamy do śledzenia rozgrywek Ekstraklasy!

– Energy5, podobnie jak Wisła Płock, zawsze aspiruje do największych sukcesów. To, co nas łączy, to motywacja do osiągania jeszcze lepszych wyników! Cieszymy się, że możemy wspierać rozwój młodych talentów, które mamy nadzieję w przyszłości będą stanowiły o sile Klubu Wisła Płock. Jesteśmy przekonani, że zaplanowane działania przyniosą satysfakcjonujące efekty dla obydwu stron – dodał Marek Lewandowski, Dyrektor Operacyjny Energy5.  

09.11.2022
Do góry