Energy5 / Aktualności / Energy5 po raz kolejny pakuje plecaki
Energy5 po raz kolejny pakuje plecaki

Energy5 po raz kolejny pakuje plecaki

Akcja „Energy5 pakuje plecaki” została zainaugurowana w 2019 roku z inicjatywy pracowników i Zarządu firmy. Ubiegłoroczna zbiórka skupiała się głównie na przygotowaniu wyprawki szkolnej dla najbardziej potrzebujących dzieci, zamieszkałych w Gostyninie. W tym roku zdecydowaliśmy się na wsparcie placówki opiekuńczo-wychowawczej „Nasz Nowy Dom w Ruszkowie”.

Zakres zbiórki został znacznie rozszerzony, wspólnie z firmą AGS Sp. z.o.o. udało nam się zebrać aż 6 dużych kartonów z kosmetykami, chemią gospodarczą oraz artykułami szkolnymi. Istotnym z naszego punktu widzenia było wyposażenie placówki wychowawczej w najpotrzebniejsze środki, dlatego zakres zbiórki został uprzednio skonsultowany. Wyposażenie ośrodka w środki czystości i kosmetyki, pozwoli na sprawną realizację działań placówki oraz zapewnienie podopiecznym sprzyjających warunków.

Energy5 planuje rozszerzyć działania, realizowane w ramach wolontariatu pracowniczego. Wdrażanie kolejnych akcji wynika z realnej potrzeby wspierania lokalnej społeczności, w której funkcjonuje nasza firma i wszyscy pracownicy. Wierzymy, że choćby najmniejsza pomoc – zarówno ta okazana w postaci rzeczowej jak i finansowej, pozwoli poprawić czyjeś warunki życia i wywoła uśmiechy na twarzach obdarowanych. Podziękowania i ciepłe słowa obdarowanych są najlepszym dowodem na to, że takie akcje są naprawdę potrzebne

17.09.2020
Do góry