Energy5 / Aktualności / Energy5 kontynuuje współpracę z Wisłą Płock i podwaja wsparcie!
Energy5 kontynuuje współpracę z Wisłą Płock i podwaja wsparcie!

Energy5 kontynuuje współpracę z Wisłą Płock i podwaja wsparcie!

Dotychczas Energy5 wspierała akademię, w tym sezonie zostaliśmy Partnerem Klubu Wisły Płock i podwoiliśmy wsparcie! Umowa została zawarta co najmniej do 30 czerwca 2024 roku.

– Dla nas w Energy5, piłka nożna to nie tylko sport, ale prawdziwa pasja, którą dzielimy z naszymi pracownikami i klientami. Dlatego cieszymy się kontynuacją współpracy z Wisłą Płock. Mamy nadzieję, że nasze działania i zaangażowanie w rozwój sportu przyniosą nie tylko satysfakcję dla nas jako firmy, ale także wzmocnią drużynę Wisły Płock i zbudują solidne podstawy dla sportowej przyszłości Klubu – mówił Marek Lewandowski, Dyrektor Operacyjny Energy5. 

– Dzięki temu partnerstwu, chcemy pokazać, że sport i rozwój gospodarczy mogą iść w parze, tworząc wzajemnie korzystne synergie. Sądzę, że będziemy mieli szansę zwiększyć świadomość na temat korzyści wynikających z odnawialnych źródeł energii i zachęcić do podejmowania proekologicznych działań. Razem będziemy dążyć do tego, by każdy mecz Wisły Płock był wyjątkowym wydarzeniem, zarówno na boisku, jak i dla społeczności lokalnej.

Firma zyskując miano Partnera Klubu otrzymuje szerokie możliwości promocyjne. Logo Energy5 widoczne będzie m.in. na bandach, bandach LED oraz na innych nośnikach reklamowych Klubu.

27.07.2023
Do góry