Energy5 / Aktualności / Energy5 dostawcą konstrukcji PV na farmę 10 MW
Energy5 dostawcą konstrukcji PV na farmę 10 MW

Energy5 dostawcą konstrukcji PV na farmę 10 MW

Farma PV zlokalizowana w województwie wielkopolskim właśnie rozpoczęła generowanie energii elektrycznej. Systemy mocowania modułów fotowoltaicznych dla instalacji o mocy znamionowej 10 MW zostały wyprodukowane przez Energy5 – wiodącego polskiego producenta i dostawcy systemów mocowań modułów fotowoltaicznych.

Naszym podstawowym celem było zaprojektowanie systemu, który będzie idealnie dopasowany do trudnego, pagórkowatego terenu. Dzięki doświadczeniu inżynierów Energy5 wszystkie założenia zostały spełnione – wszystko za sprawą indywidualnej koncepcji, stworzonej na kanwie dostarczonego przez klienta projektu zagospodarowania terenu (PZT). Zabicie nóg konstrukcji na trzy różne głębokości – 1,5; 1,8 oraz 2,5 metra – pozwoliło na doskonałe wyeksponowania modułów fotowoltaicznych w kierunku południowym.

Zastosowane w systemach Energy5 materiały wykazują się dużą odpornością na działanie warunków atmosferycznych i sprawdzają się nawet w agresywnym środowisku klasy korozyjnej C5. Zaufaj jedynemu w Polsce producentowi konstrukcji PV, który posiada Krajową Ocenę Techniczną i gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo swoich wyrobów.

30.05.2022
Do góry