Energy5 / Aktualności / 100 MW wyprodukowanych trackerów PV
100 MW wyprodukowanych trackerów PV

100 MW wyprodukowanych trackerów PV

Minął już rok od momentu, kiedy skomercjalizowaliśmy efekty naszej zaawansowanej, dwuletniej pracy nad wprowadzeniem na rynek innowacyjnych trackerów fotowoltaicznych. Dziś z ogromną satysfakcją możemy podzielić się naszymi osiągnięciami: wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy systemy ruchome o łącznej mocy wynoszącej około 100 MW, a aż 60% tych inwestycji zostało już uruchomionych i przynosi zyski!

Prezentujemy inwestycje, na których właśnie pracują nasze trackery PV. Warto zaznaczyć, że jesteśmy jedynym producentem konstrukcji PV na polskim rynku, który wprowadził do swojej oferty innowacyjne systemy ruchome na farmy wielkopowierzchniowe i aktywnie je sprzedaje! To właśnie dzięki nim nasi klienci zwiększają uzyski energii elektrycznej nawet do 30%, a wykorzystanie modułów bifacjalnych wyraźnie potęguje ten efekt! To rewolucja, jakiej jeszcze w naszej branży nie było.

Energy5 dąży do zrównoważonej przyszłości, a nasze powyższe osiągnięcia stanowią wyraźny dowód na to, że jesteśmy prekursorem we wdrażaniu nowatorskich rozwiązań. Pragniemy serdecznie podziękować naszemu zespołowi za ich ciężką pracę oraz naszym dotychczasowym klientom za niesłabnące zaufanie, ponieważ wspólnie tworzymy przyszłość energetyki odnawialnej.

Warto również podkreślić, że wyjątkowość naszych trackerów została doceniona przez Grupę MTP, która uhonorowała to rozwiązanie Złotym Medalem!

19.09.2023
Do góry