AERO S – podwyższone
Systemy na dachy płaskie

AERO S – podwyższone

10 lat gwarancji
10 lat gwarancji
podwyższona konstrukcja
podwyższona konstrukcja
precyzyjne przyleganie do modułu
precyzyjne przyleganie do modułu
wiele konfiguracji systemu
wiele konfiguracji systemu
AERO S – podwyższone AERO S – podwyższone

Opis produktu

Aerodynamiczny system na podwyższonej konstrukcji pozwalają zachować 10-centymetrową odległość pomiędzy ramą modułu a powierzchnią dachu. W systemach zastosowano indywidualnie zaprojektowane profile AERO. Specjalne łączenie przegubów profili umożliwia regulowanie obrotu w zakresie precyzyjnego przylegania do płaszczyzny modułu.

Nowe profile pozwalają na stworzenie systemów w wielu konfiguracjach, które są dostosowane do wszystkich modułów oferowanych obecnie na polskim rynku.

Podwyższone systemy na dach płaski zapewniają lepszą cyrkulację powietrza oraz ochronę przewodów, gwarantując tym samym spełnianie wymagań stawianych przez producentów modułów w zakresie bezpieczeństwa pożarowego. Systemy zapewniają bezpieczny montaż dużych modułów zarówno po ich długim, jak i krótkim boku. Warto jednak zaznaczyć, że montaż dużych modułów w orientacji poziomej jest możliwy na ich krótkim boku, tylko jeśli producent modułów na to zezwala.

Aerodynamiczne systemy Energy5 gwarantują brak ingerencji w pokrycie dachowe oraz bardzo małe obciążenie powierzchniowe. Ich specyficzna budowa, zakładająca układ wyspowy i trwałe połączenie rzędów, pozwala na stworzenie stabilnej konstrukcji oraz zapobiega powstawaniu punktów miejscowych przeciążeń.

Zamów wycenę

Specyfikacja systemu

&& $dopasowanie['value']!='Nicht'
Materiałaluminium, stal czarna z powłoką Magnelis®, stal nierdzewna
Rodzaj dachudach płaski
Kąt nachyleniaAERO S: ~10°,15°
Orientacja modułupozioma
Orientacja systemupołudnie
Dopasowanie do modułów bifacjalnychTak
Maksymalny wymiar modułu2400 mm
Do góry