Zamknij
Energy5 - Aktualności - Energy5 głównym partnerem I Kongresu Energetyki Słonecznej
Energy5 głównym partnerem I Kongresu Energetyki Słonecznej

Energy5 głównym partnerem I Kongresu Energetyki Słonecznej

W dniach 15-16 października odbędzie się pierwsza odsłona Kongresu Energetyki Słonecznej, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki.

Firma Energy5 jest głównym partnerem dwudniowego wydarzenia, które będzie miało miejsce w warszawskim Warsaw Plaza Hotel. Kongres połączy charakterystyczne dla konferencji naukowych panele dyskusyjne i debaty z klasycznymi targami, podczas których przedsiębiorstwa z branży Odnawialnych Źródeł Energii będą mogły zaprezentować swoje najnowsze rozwiązania. Dopełnieniem serii wykładów będą sesje B2B, umożliwiające bezpośredni kontakt z wieloma przedstawicielami i inwestorami.

11.10.2019

Sprawdzone i bezpieczne w użytkowaniu wolnostojące konstrukcje fotowoltaiczne są podstawowymi komponentami każdej dobrze funkcjonującej instalacji PV. Inwestorzy, którym zależy na wybudowaniu trwałej i efektywnej fotowoltaiki na gruncie, powinni zwrócić szczególną uwagę na szereg cech, decydujących o jakości systemów mocowań. Kluczowy w tym zakresie okazuje się indywidualny projekt, który każdorazowo uwzględnia warunki gruntowe danej lokalizacji, jak i obowiązujące w niej strefy wiatru oraz śniegu.

Jako Energy5 zajmujemy się produkcją konstrukcji wolnostojących pod moduły z ramą aluminiową, a także pod moduły szkło-szkło czy bifacjalne. Proponowane przez nas stelaże pod panele fotowoltaiczne na gruncie dobierane są indywidualnie pod względem ukształtowania terenu, warunków geotechnicznych oraz stref wiatru i śniegu dla konkretnej lokalizacji. W ramach naszych usług zapewniamy wsparcie wykwalifikowanych specjalistów od projektu, aż do finalnego montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.