logo

W ostatnich dniach Dział Badań i Rozwoju Energy5 przeprowadził kilkadziesiąt testów różnych konfiguracji systemów zamocowań do modułów fotowoltaicznych w tunelu aerodynamicznym.

Targi „Energia w przemyśle” to międzynarodowe wydarzenie, odbywające się w Kijowie w dniach 5-7 listopada 2019 roku.

Partnerem Głównym Kongresu i wystawcą podczas targów była firma Energy5, czołowy polski producent i dostawca rozwiązań z zakresu systemów mocowań modułów fotowoltaicznych.

W dniach 15-16 października odbędzie się pierwsza odsłona Kongresu Energetyki Słonecznej, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki.

Zakończyła się dostawa konstrukcji pod instalację fotowoltaiczną o łącznej mocy 0,5 MW w miejscowości Bielanki w województwie łódzkim.

Firma Energy5 dostarczyła systemy mocowań pod pierwszy etap budowy farmy fotowoltaicznej w miejscowości Korzystno niedaleko Kołobrzegu.

Zakończyła się dostawa i montaż konstrukcji pod budowę elektrowni fotowoltaicznej w miejscowości Kruszyna, w gminie Sulechów. Na całość instalacji składa się zespół ośmiu farm fotowoltaicznych, znajdujących się w jednej lokalizacji, o mocy 1MW każda.

Spółka Energy5 była wystawcą podczas kolejnej odsłony warszawskich targów RE-energy, dedykowanych tematyce odnawialnych źródeł energii. Wydarzenie gromadzące polskich i zagranicznych reprezentantów branży OZE cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej odsłonie targów RE-energy, odbywających się na terenie Warszawskiego Centrum EXPO w dniach 10-11 września 2019.  Nasza firma już po raz kolejny zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu systemów mocowań modułów fotowoltaicznych.

Dobiegła końca realizacja inwestycji na Węgrzech. W ramach projektu firma Energy5 dostarczyła konstrukcje wsporcze pod budowę elektrowni fotowoltaicznej o łącznej mocy 16,5MW.

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Oczekiwanie na pierwszy dzwonek to idealny czas, by połączyć siły i wywołać uśmiech na wielu twarzach!

W miejscowości Kobierniki koło Płocka powstaje elektrownia fotowoltaiczna o mocy 1MW. Konstrukcje pod jej budowę zaprojektowała, wykonała i dostarczyła firma Energy5. Na 270 stołach mocowanych mechanicznie do płyt drogowych zostanie umieszczonych łącznie ponad 3 300 modułów.

 

logo male

Energy5
ul. Ziejkowa 5
09-500 Gostynin

Sales department:
tel: +48 662 713 991
tel: +48 795 441 104

tel: +48 (24) 235 40 79
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

All rights reserved © 2018 Energy5. Powered by: HEDEA
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.