logo

Energy5 - spośród konkurencji wyróżniają nas osiągnięcia w B+R.

Zakończyła się dostawa i montaż konstrukcji wsporczej pod budowę elektrowni fotowoltaicznej w miejscowości Ręczyn w województwie dolnośląskim.

Projekty Energy5 to nie tylko konstrukcje dachowe i naziemne – to również systemy pozwalające na montaż modułów fotowoltaicznych na elewacjach budynków.

Koniec roku, a zarazem początek nowej dekady - to idealny powód do tego, by zastanowić się nad tym, co udało się osiągnąć w polskiej fotowoltaice.

Zakończyła się dostawa konstrukcji wsporczych pod budowę elektrowni fotowoltaicznych o łącznej mocy 2 MW w województwie mazowieckim. 

Pierwsze dostawy materiałów docierają na budowę farm fotowoltaicznych w województwach zachodniopomorskim i dolnośląskim.

Rozpoczęła się dostawa materiałów potrzebnych do uruchomienia farmy fotowoltaicznej w województwie dolnośląskim.

W ostatnich dniach Dział Badań i Rozwoju Energy5 przeprowadził kilkadziesiąt testów różnych konfiguracji systemów zamocowań do modułów fotowoltaicznych w tunelu aerodynamicznym.

Targi „Energy Efficiency. Renewable Energy" to międzynarodowe wydarzenie, odbywające się w Kijowie w dniach 5-7 listopada 2019 roku.

Partnerem Głównym Kongresu i wystawcą podczas targów była firma Energy5, czołowy polski producent i dostawca rozwiązań z zakresu systemów mocowań modułów fotowoltaicznych.

W dniach 15-16 października odbędzie się pierwsza odsłona Kongresu Energetyki Słonecznej, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Fotowoltaiki.

Zakończyła się dostawa konstrukcji pod instalację fotowoltaiczną o łącznej mocy 0,5 MW w miejscowości Bielanki w województwie łódzkim.

 

logo male

Energy5
ul. Ziejkowa 5
09-500 Gostynin

Sales department:
tel: +48 662 713 991
tel: +48 795 441 104

tel: +48 (24) 235 40 79
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

All rights reserved © 2018 Energy5. Powered by: HEDEA
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.