logo

Klejony system AERO to idealny sposób na montaż modułów fotowoltaicznych na dachach membranowych, których nośność jest znacznie ograniczona.

Przed wprowadzeniem do oferty nowego rozwiązania - aerodynamicznego systemu klejonego/zgrzewanego do powierzchni dachu płaskiego - spółka Energy5 przeprowadziła szereg badań konstrukcji w tunelu aerodynamicznym. Układ pracujący w trybie ssącym osiąga maksymalną prędkość do 40 m/s - obciążenie wiatrem konstrukcji pozwoliło na wytypowanie konfiguracji klejenia/zgrzewania, które wykazywało najlepsze właściwości techniczne. 

Dzięki analizie przeprowadzonych badań niezwykle istotne do dobrania odpowiedniego mocowania okazało się przedstawienie przez inwestora kompletu dokumentacji oraz wskazanie konkretnego rodzaju membrany, będącej pokryciem dachu.

 

 

 

logo male

Energy5 Sp. z o.o.
ul. Ziejkowa 5
09-500 Gostynin

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 (24) 235 40 79

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2018 Energy5. Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.