logo

Realizowana w ubiegłym roku inwestycja fotowoltaiczna w województwie warmińsko-mazurskim została rozbudowana o kolejne konstrukcje produkcji Energy5.

W ciągu ostatnich tygodni farmę fotowoltaiczną, generującą już moc 1,6 MW, uzupełniono o 791 modułów fotowoltaicznych, zwiększając tym samym moc instalacji do 2 MW. Za ich podstawę posłużyły flagowe rozwiązania Energy5 – dwupodporowe stoły krokwiowo-płatwiowe wbijane w grunt. Konstrukcje dostosowano do panujących w tej lokalizacji warunków gruntowych i atmosferycznych – zastosowanie stołów o nachyleniu 20 stopni pozwoli zmaksymalizować uzyski energii.

Konstrukcje Energy5, dzięki zastosowaniu innowacyjnej powłoki metalicznej Magnelis®, charakteryzują się wyjątkową trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne, nawet w agresywnym środowisku klasy korozyjnej C5. Przebadanie proponowanych rozwiązań jako kompletu stanowi gwarancję długoletniej, bezproblemowej eksploatacji, potwierdzonej przez wiodące jednostki badawcze.

 

logo male

Energy5 Sp. z o.o.
ul. Ziejkowa 5
09-500 Gostynin

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 (24) 235 40 79

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2018 Energy5. Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.