logo

Trwa rozbudowa inwestycji fotowoltaicznej na Węgrzech. Wybudowane w ubiegłych latach farmy o mocy 26,5 MW zostaną uzupełnione o kolejne konstrukcje projektu i produkcji Energy5.

Trwa dostawa konstrukcji wsporczych pod budowę elektrowni fotowoltaicznych w województwie łódzkim i mazowieckim.

Rozpoczęły się intensywne prace nad budową elektrowni fotowoltaicznych, umiejscowionych w województwie wielkopolskim, śląskim i kujawsko-pomorskim.

Zakończyła się dostawa konstrukcji wsporczych pod budowę elektrowni fotowoltaicznej w województwie podlaskim.

Spółka Energy5 wyprodukowała i dostarczyła konstrukcje wsporcze pod budowę elektrowni fotowoltaicznej w województwie warmińsko-mazurskim.

Finalizuje się budowa instalacji fotowoltaicznej w województwie pomorskim.

W ostatnich dniach zakończyła się dostawa konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne o łącznej mocy 1 MW.

Dostawa i montaż kolejnej konstrukcji fotowoltaicznej Energy5 w województwie warmińsko-mazurskim dobiegły końca. Na stołach 4xH wbijanych w grunt umieszczono 2576 modułów fotowoltaicznych o łącznej mocy 700 kW.

Zakończyła się dostawa i montaż naziemnej konstrukcji dwupodporowej na budowie instalacji fotowoltaicznej w województwie warmińsko-mazurskim.

Spółka Energy5 dostarczyła konstrukcję wsporczą pod budowę elektrowni fotowoltaicznej o mocy 1 MW w układzie 4xH.

Energy5 wykonała i dostarczyła instalację naziemną - dwupodporową do elektrowni fotowoltaicznej, zlokalizowanej w województwie warmińsko-mazurskim.

Dołączyliśmy do walki z epidemią koronawirusa i przekazaliśmy Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu w Płocku środki do dezynfekcji, maseczki, a także koce, pościele i prześcieradła. Wierzymy, że nasza inicjatywa przyczyni się do zaspokojenia bieżących potrzeb, wskazanych przez szpital.

 

logo male

Energy5
ul. Ziejkowa 5
09-500 Gostynin

Dział Techniczny

Tel.: +48 662 713 456
Tel.: +48 795 441 104

Dział logistyki
Tel: +48 882 147 749

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel: +48 (24) 235 40 79

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2018 Energy5. Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.