logo

Spółka Energy5 była wystawcą podczas kolejnej odsłony warszawskich targów RE-energy, dedykowanych tematyce odnawialnych źródeł energii. Wydarzenie gromadzące polskich i zagranicznych reprezentantów branży OZE cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Serdecznie zapraszamy do udziału w drugiej odsłonie targów RE-energy, odbywających się na terenie Warszawskiego Centrum EXPO w dniach 10-11 września 2019.  Nasza firma już po raz kolejny zaprezentuje najnowsze rozwiązania z zakresu systemów mocowań modułów fotowoltaicznych.

Dobiegła końca realizacja inwestycji na Węgrzech. W ramach projektu firma Energy5 dostarczyła konstrukcje wsporcze pod budowę elektrowni fotowoltaicznej o łącznej mocy 16,5MW.

Wielkimi krokami zbliża się rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Oczekiwanie na pierwszy dzwonek to idealny czas, by połączyć siły i wywołać uśmiech na wielu twarzach!

W miejscowości Kobierniki koło Płocka powstaje elektrownia fotowoltaiczna o mocy 1MW. Konstrukcje pod jej budowę zaprojektowała, wykonała i dostarczyła firma Energy5. Na 270 stołach mocowanych mechanicznie do płyt drogowych zostanie umieszczonych łącznie ponad 3 300 modułów.

Zakończyła się dostawa oraz montaż konstrukcji na budowie instalacji fotowoltaicznej na terenie lotniska Olsztyn-Dajtki. W powyższej lokalizacji zastosowane zostały, dwupodporowe stoły krokwiowo-płatwiowe wbijane w grunt. Na całości konstrukcji zainstalowanych zostało blisko 4 200 modułów fotowoltaicznych o łącznej mocy 1,6MW.

Spółka Energy5 już po raz drugi była sponsorem Rajdu Motocykli Zabytkowych organizowanego przez Towarzystwo Motocykli Dawnych WETERAN Płock. Jubileuszowa, bo już 10. edycja wydarzenia, odbyła się w dniach 11-14 lipca 2019 w miejscowości Boguszewiec. Impreza przyciągnęła wielu pasjonatów oryginalnych i zachowanych w świetnym stanie pojazdów.

Za nami pierwsza edycja Targów Re -energy.  W dniach 11-13 października 2018 warszawskie Centrum Expo XXI było miejscem spotkań przedstawicieli branży OZE zarówno z Polski jak i z zagranicy. Pomimo, kameralnego charakteru imprezy, cieszyła się ona niezwykle dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Systemy Autobox popularnie nazywane carportami lub wiatami fotowoltaicznymi to rozwiązania ciszące się coraz większą popularnością w naszym kraju. To co wyróżnia wiaty fotowoltaiczne wśród innych rozwiązań dostępnych na rynku to poszycie dachu wykonane przy zastosowaniu paneli słonecznych.

W trzecim tygodniu sierpnia firma Energy5 dostarczyła konstrukcje naziemne na budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy 350 KW w Białogardzie, w województwie zachodniopomorskim.

W Stargardzie Szczecińskim trwa budowa jednej z największych w kraju farm fotowoltaicznych. Firma Energy5 w ramach realizacji kontraktu wykonała i dostarczyła na budowę konstrukcje naziemne wykonane wg indywidualnego projektu inwestorskiego.

Informujemy, że w dniu 13 lipca 2018 r. firma Energy5 zakończyła z wynikiem pozytywnym audyt Certyfikacji Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji przeprowadzony przez jednostkę notyfikowaną  TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.

 

logo male

Energy5
ul. Ziejkowa 5
09-500 Gostynin

Dział Handlowy:
tel.: +48 662 713 991
tel.: +48 600 647 607

tel.: +48 882 147 750

tel: +48 (24) 235 40 79
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2018 Energy5. Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.