logo

Za nami pierwsza edycja Targów Re -energy.  W dniach 11-13 października 2018 warszawskie Centrum Expo XXI było miejscem spotkań przedstawicieli branży OZE zarówno z Polski jak i z zagranicy. Pomimo, kameralnego charakteru imprezy, cieszyła się ona niezwykle dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Systemy Autobox popularnie nazywane carportami lub wiatami fotowoltaicznymi to rozwiązania ciszące się coraz większą popularnością w naszym kraju. To co wyróżnia wiaty fotowoltaiczne wśród innych rozwiązań dostępnych na rynku to poszycie dachu wykonane przy zastosowaniu paneli słonecznych.

W trzecim tygodniu sierpnia firma Energy5 dostarczyła konstrukcje naziemne na budowę instalacji fotowoltaicznej o mocy 350 KW w Białogardzie, w województwie zachodniopomorskim.

W Stargardzie Szczecińskim trwa budowa jednej z największych w kraju farm fotowoltaicznych. Firma Energy5 w ramach realizacji kontraktu wykonała i dostarczyła na budowę konstrukcje naziemne wykonane wg indywidualnego projektu inwestorskiego.

Informujemy, że w dniu 13 lipca 2018 r. firma Energy5 zakończyła z wynikiem pozytywnym audyt Certyfikacji Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji przeprowadzony przez jednostkę notyfikowaną  TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.

Od 12 do 15 lipca 2018 r. odbędzie się 9 edycja Rajdu Motocykli Zabytkowych organizowana w ramach IV rundy motocyklowych Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. Na zaproszenie Towarzystwa Motocykli Dawnych WETERAN Płock w gronie sponsorów wydarzenia znalazła się spółka Energy5.

W ostatnią fazę realizacji wkroczyły prace na budowie instalacji fotowoltaicznej o mocy 200 KW w Tomaszowie Lubelskim. W ramach realizacji zadania firma Energy5 zaprojektowała, wykonała i dostarczyła konstrukcje jednopodporowe wbijane w grunt.

Trwają prace przy budowie farmy fotowoltaicznej o łącznej mocy 2 MW zlokalizowanej w Tomaszowie Lubelskim. W pierwszym tygodniu lipca firma Energy5 dostarczy na budowę pozostałą część konstrukcji przeznaczoną do montażu modułów fotowoltaicznych.

W kompleksie Oczyszczalni Ścieków w Krośnie powstała elektrownia fotowoltaiczna o mocy ~ 100 KW.

Ponad 360 modułów zostało zamontowanych na konstrukcji dwupodporowej wbijanej w grunt wykonanej i dostarczonej przez firmę Energy5.

W ostatnim czasie na rynku fotowoltaiki coraz większą popularnością cieszą się rozwiązania zakładające instalację modułów na elewacjach budynków (BIPV). Jest to znakomite rozwiązanie dla obiektów, gdzie nietypowa konstrukcja dachu lub duża ilość istniejących elementów dodatkowych uniemożliwia właściwy i równomierny montaż. Moduły zamocowane na ścianie obiektu poza koncentracją na uzysku energetycznym stanowią atrakcyjny element wyróżniający i dekoracyjny.

Zgodnie z informacją portalu internetowego gramwzielone.pl jeszcze w maju zostaną oficjalnie uruchomione  farmy fotowoltaiczne w gminie Dobrcz (woj. kujawsko-pomorskie) oraz gminie Olsztynek (woj. warmińsko-mazurskie). Pomimo, że elektrownie PV o mocy 4 MW i 6 MW są jednymi z największych w kraju zostały zbudowane zaledwie w 6 miesięcy.

W ostatni majowy weekend w Hotelu Skansen w Sierpcu odbyło się spotkanie integracyjne pracowników firmy Energy5.

Tuż przed godziną 14.00 w hotelowym kompleksie zameldowała się sześćdziesięcioosobowa grupa uczestników. Po wspólnym obiedzie atrakcjom i sportowej rywalizacji nie było końca.

 

logo male

Energy5
ul. Ziejkowa 5
09-500 Gostynin

Dział Handlowy:
tel.: +48 662 713 991
tel.: +48 600 647 607

tel.: +48 882 147 750

tel: +48 (24) 235 40 79
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie Prawa Zastrzeżone © 2018 Energy5. Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.